oktober 2019
Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
  
1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6
7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13
14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19
20
21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27
28

 

29

 

30

 

31

 

  
Month/Year /

zondag oktober 27, 2019 08:00 aan 18:00
 

Deze wedstrijd is voor:
Kern 3
Miniemen 1+2

Afgevaardigde:
Voormiddag: Davy S.
Namiddag: Katleen L. (met de hulp van Wendy)
Officials: 
Voormiddag: Hilde B. en Dirk N.
Namiddag: Wim D. en Patricia N.

Er worden ook vrijwilligers gevraagd voor het omdraaien van de afstandsbordjes. Deze vrijwilligers mogen zich ter plekke melden bij de afgevaardigde/trainers.

Mail Anja

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
VoormiddagNamiddag
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogramma
Wedstrijduitslag

Reactietermijn is verstreken

Activiteit Types:

Door: Steven Leemans on 11 oktober 2019

zondag november 3, 2019 08:30 aan 18:00
 

Deadline inschrijven=15/10/2019
Deze wedstrijd is voor:
Alle zwemmers met een competitievergunning

Afgevaardigde:
Wil je helpen als afgevaardigde, stuur dan een mailtje naar Anja
Officials: 
Wil je helpen als official, stuur dan een mailtje naar Anja

Mail Anja

Voorprogramma voormiddag (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Voorprogramma namiddag
Wedstrijdreglement
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogramma
Wedstrijduitslag

Reactietermijn is verstreken

Activiteit Types:

Door: Katleen Lodewyckx on 14 oktober 2019

zaterdag november 9, 2019 07:00 aan 15:00
 

Deadline inschrijven=15/10/2019
Deze wedstrijd is voor:
Kern 1+2 met limieten

De limieten zijn te vinden op:
http://www.belswim.be/uploads/files/SWIprogrammeTLBKCB25M2019.pdf

Afgevaardigde:
Wil je helpen als afgevaardigde, stuur dan een mailtje naar Anja
Officials: 
Wil je helpen als official, stuur dan een mailtje naar Anja

Mail Anja

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogramma
Wedstrijduitslag

Reactietermijn is verstreken

Door: Katleen Lodewyckx on 12 oktober 2019

zondag november 10, 2019 07:00 aan 14:00
 

Deadline inschrijven=15/10/2019
Deze wedstrijd is voor:
Kern 1+2 met limieten

De limieten zijn te vinden op:
http://www.belswim.be/uploads/files/SWIprogrammeTLBKCB25M2019.pdf

Afgevaardigde:
Wil je helpen als afgevaardigde, stuur dan een mailtje naar Anja
Officials: 
Wil je helpen als official, stuur dan een mailtje naar Anja

Mail Anja

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogramma
Wedstrijduitslag

Reactietermijn is verstreken

Door: Katleen Lodewyckx on 12 oktober 2019

maandag november 11, 2019 08:00 aan 13:00
 

Deadline inschrijven=15/10/2019
Deze wedstrijd is voor:
TDT zonder competitievergunning
Leden van de zwemschool (op uitnodiging)

Tijdopnemer: 
Wil je helpen als tijdopnemer, stuur dan een mailtje naar Anja

Mail Anja

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Inschrijvingen/naam (leden van de zwemschool komen hier nog bij)
Inschrijvingen/nummer (leden van de zwemschool komen hier nog bij)
Wedstrijdprogramma
Wedstrijduitslag

Reactietermijn is verstreken

Door: Katleen Lodewyckx on 22 oktober 2019

zondag november 17, 2019 14:00 aan 18:00
 

Deze wedstrijd is voor:
Kern 1+2+3 (indien geen deelname aan het Belgisch Kampioenschap)
Miniemen 2 (wedstrijd volzet)
Benjamins 1+2

Afgevaardigde:
Wil je helpen als afgevaardigde, stuur dan een mailtje naar Anja
Officials: 
Wil je helpen als official, stuur dan een mailtje naar Anja

Mail Anja

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogramma
Wedstrijduitslag

Reactietermijn is verstreken

Door: Katleen Lodewyckx on 5 oktober 2019

vrijdag november 22, 2019 08:00 aan 18:00
 

Deze wedstrijd is voor:
Kern 1 met minstens 5 limieten

De limieten zijn te vinden op:
https://www.ssf-jugendmeeting.eu/index.php?page=290

Afgevaardigde:
Wil je helpen als afgevaardigde, stuur dan een mailtje naar Anja
Officials: 
Wil je helpen als official, stuur dan een mailtje naar Anja

Mail Anja

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogramma
Wedstrijduitslag

Reactietermijn is verstreken

Door: Katleen Lodewyckx on 4 oktober 2019

zaterdag november 23, 2019 08:00 aan 18:00
 

Deze wedstrijd is voor:
Kern 1 met minstens 5 limieten

De limieten zijn te vinden op:
https://www.ssf-jugendmeeting.eu/index.php?page=290

Afgevaardigde:
Wil je helpen als afgevaardigde, stuur dan een mailtje naar Anja
Officials: 
Wil je helpen als official, stuur dan een mailtje naar Anja

Mail Anja

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogramma
Wedstrijduitslag

Reactietermijn is verstreken

Door: Katleen Lodewyckx on 4 oktober 2019

zondag november 24, 2019 08:00 aan 18:00
 

Deze wedstrijd is voor:
Kern 1 met minstens 5 limieten

De limieten zijn te vinden op:
https://www.ssf-jugendmeeting.eu/index.php?page=290

Afgevaardigde:
Wil je helpen als afgevaardigde, stuur dan een mailtje naar Anja
Officials: 
Wil je helpen als official, stuur dan een mailtje naar Anja

Mail Anja

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogramma
Wedstrijduitslag

Reactietermijn is verstreken

Door: Katleen Lodewyckx on 4 oktober 2019

zondag november 24, 2019 08:00 aan 18:00
 

Deadline inschrijven=15/10/2019
Deze wedstrijd is voor:
Kern 1 (indien geen deelname in Bonn)
Kern 2+3
Miniemen 1+2

Afgevaardigde:
Wil je helpen als afgevaardigde, stuur dan een mailtje naar Anja
Officials: 
Wil je helpen als official, stuur dan een mailtje naar Anja

Mail Anja

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogramma
Wedstrijduitslag

Reactietermijn is verstreken

Door: Katleen Lodewyckx on 12 oktober 2019

zondag november 24, 2019 13:00 aan 18:00
 

Deadline inschrijven=15/10/2019
Deze wedstrijd is voor:
TDT met competitievergunning

Afgevaardigde:
Wil je helpen als afgevaardigde, stuur dan een mailtje naar Anja
Officials: 
Wil je helpen als official, stuur dan een mailtje naar Anja

Mail Anja

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogramma
Wedstrijduitslag

Reactietermijn is verstreken

Door: Katleen Lodewyckx on 12 oktober 2019

donderdag december 26, 2019 16:30
 

Deadline inschrijven = 1/12/2019
Deze wedstrijd is voor:
Alle zwemmers met een competitievergunning

Afgevaardigde:
Wil je helpen als afgevaardigde, stuur dan een mailtje naar Anja
Officials: 
Wil je helpen als official, stuur dan een mailtje naar Anja

Mail Anja

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogramma
Wedstrijduitslag

Meld je nu aan

Door: Katleen Lodewyckx on 14 oktober 2019

zondag januari 12, 2020 13:00 aan 18:00
 

Deadline inschrijven: 15/12/2019
Deze wedstrijd is voor:
Alle zwemmers met een competitievergunning

Afgevaardigde:
Wil je helpen als afgevaardigde, stuur dan een mailtje naar Anja.
Officials: 
Wil je helpen als official, stuur dan een mailtje naar Anja.

Mail Anja

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogramma
Wedstrijduitslag

Meld je nu aan

Door: Katleen Lodewyckx on 12 oktober 2019