februari 2020
Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
      
1

 

2
3

 

4

 

5

 

6

 

7 8
9
10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16
17

 

18

 

19

 

20

 

21 22
23
24

 

25

 

26

 

27

 

28

 

29

 

Month/Year /

vrijdag februari 21, 2020
zaterdag februari 22, 2020
zondag februari 23, 2020

Deadline inschrijven = 21 januari 2020

Om de verwerkingen van de inschrijvingen gemakkelijker te maken, graag na de achternaam de afkorting van de groep waartoe de zwemmer behoort vermelden: K1/K2/K3/M1/M2/B1/B2/TDT

Deze wedstrijd is voor:
Kern 1+2+3
Miniemen 1+2
En meer specifiek:
Heren vanaf geboortejaar 2005 met limieten
Dames vanaf geboortejaar 2006 met limieten

Afgevaardigde:
Elke D.
Officials (de definitieve regeling krijg je via een mail van de zwemfed): 
VrijVM: Lotte D.
VrijNM: Lotte D.
ZaVM: Lotte D., Leen T. en Muriël C.
ZaNM: Lotte D. en Muriël C.
ZoVM: Joël S. en Lotte D.
ZoNM: Joël S. en Lotte D.

Website met alle informatie
Inschrijvingen/naam (definitief)
Inschrijvingen/nummer (definitief)
Wedstrijdprogrammma
Wedstrijduitslag

Reactietermijn is verstreken

Door: Katleen Lodewyckx on 19 februari 2020

zaterdag maart 7, 2020
zondag maart 8, 2020

Deadline inschrijven = 7 februari 2020

Om de verwerkingen van de inschrijvingen gemakkelijker te maken, graag na de achternaam de afkorting van de groep waartoe de zwemmer behoort vermelden: K1/K2/K3/M1/M2/B1/B2/TDT



Deze wedstrijd is voor:
Kern 1+2

Afgevaardigde:
Wil je helpen als afgevaardigde, vul de doodle in.
Officials: 
Wil je helpen als official, vul de doodle in.

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogrammma
Wedstrijduitslag

Reactietermijn is verstreken

Door: Frank Rimanque on 15 februari 2020

zondag maart 15, 2020

Deadline inschrijven = 15 februari 2020

Om de verwerkingen van de inschrijvingen gemakkelijker te maken, graag na de achternaam de afkorting van de groep waartoe de zwemmer behoort vermelden: K1/K2/K3/M1/M2/B1/B2/TDT



Deze wedstrijd is voor:
Kern 3
Miniemen 1+2
Benjamins 1+2
TDT-CV

Afgevaardigde:
Wil je helpen als afgevaardigde, vul de doodle in.
Officials: 
Wil je helpen als official, vul de doodle in.

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogrammma
Wedstrijduitslag

Reactietermijn is verstreken

Door: Katleen Lodewyckx on 5 januari 2020

zondag maart 15, 2020

Deadline inschrijven = 15 februari 2020

Deze wedstrijd is voor:
TDT-PACO

Tijdopnemer: 
Wil je helpen als tijdopnemer, vul de doodle in.

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogrammma
Wedstrijduitslag

Reactietermijn is verstreken

Door: Frank Rimanque on 15 februari 2020

zondag maart 29, 2020 14:00

Deadline inschrijven = 29 februari 2020

Deze wedstrijd is voor:

TDT-PACO

Tijdopnemer: 
Wil je helpen als official, vul de doodle in.

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogrammma
Wedstrijduitslag

Meld je nu aan

Door: Frank Rimanque on 31 januari 2020

zondag maart 29, 2020

Deadline inschrijven = 29 februari 2020

Om de verwerkingen van de inschrijvingen gemakkelijker te maken, graag na de achternaam de afkorting van de groep waartoe de zwemmer behoort vermelden: K1/K2/K3/M1/M2/B1/B2/TDT


Deze wedstrijd is voor:
Kern 3
Benjamins 1+2

Afgevaardigde:
Wil je helpen als afgevaardigde, vul de doodle in.
Officials: 
Wil je helpen als official, vul de doodle in.

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogrammma
Wedstrijduitslag

Meld je nu aan

Door: Katleen Lodewyckx on 26 januari 2020

zaterdag april 4, 2020
zondag april 5, 2020
 

Deadline inschrijven = 4 maart 2020

Om de verwerkingen van de inschrijvingen makkelijker te maken, graag na de achternaam de afkorting van de groep waartoe de zwemmer behoort te vermelden. K1/K2/K3/M1/M2/B1/B2/TDT

Deze wedstrijd is voor : KERN 1 en KERN 2 en KERN 3 (enkel op zondag 5 april)

Agevaardigde : wil je helpen als afgevaardigde, vul de doodle in.

Official : wil je helpen als official, vul de doodle in.

Voorprogramma (met alle info : adres zwembad, uur inzwemmen,…)

Meld je nu aan

Door: Frank Rimanque on 8 februari 2020

maandag april 13, 2020

Deadline inschrijven = 13 maart 2020

Om de verwerkingen van de inschrijvingen gemakkelijker te maken, graag na de achternaam de afkorting van de groep waartoe de zwemmer behoort vermelden: K1/K2/K3/M1/M2/B1/B2/TDT

Deze wedstrijd is voor:
Miniemen 1+2
Benjamins 1+2

Afgevaardigde:
Wil je helpen als afgevaardigde, vul de doodle in.
Officials: 
Wil je helpen als official, vul de doodle in.

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogrammma
Wedstrijduitslag

Meld je nu aan

Door: Katleen Lodewyckx on 15 februari 2020

vrijdag april 17, 2020
zaterdag april 18, 2020
zondag april 19, 2020

Deadline inschrijven = 17 maart 2020

Om de verwerkingen van de inschrijvingen gemakkelijker te maken, graag na de achternaam de afkorting van de groep waartoe de zwemmer behoort vermelden: K1/K2/K3/M1/M2/B1/B2/TDT

Deze wedstrijd is voor:
Kern 1

Afgevaardigde:
Wil je helpen als afgevaardigde, vul de doodle in.
Officials: 
Wil je helpen als official, vul de doodle in.

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogrammma
Wedstrijduitslag

Meld je nu aan

Door: Katleen Lodewyckx on 31 januari 2020

zondag april 19, 2020

Deadline inschrijven = 19 maart 2020

Om de verwerkingen van de inschrijvingen gemakkelijker te maken, graag na de achternaam de afkorting van de groep waartoe de zwemmer behoort vermelden: K1/K2/K3/M1/M2/B1/B2/TDT

Deze wedstrijd is voor:
Kern 2
TDT CV (enkel zwemmers die voldoen aan de voorwaarden)

Afgevaardigde:
Wil je helpen als afgevaardigde, vul de doodle in.
Officials: 
Wil je helpen als official, vul de doodle in.

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Dames en eendjes zwemmen in de voormiddag, de heren zwemmen in de namiddag.
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogrammma
Wedstrijduitslag

Meld je nu aan

Door: Katleen Lodewyckx on 11 februari 2020

zondag april 19, 2020 19:00
 

Zondag 19 april 2020

Deadline inschrijvingen = 19 maart 2020

Om de verwerkingen van de inschrijvingen makkelijker te maken, graag na de achternaam de afkorting van de groep waartoe de zwemmer behoort, vermelden.

Deze wedstrijd is voor :
Kern 3
TDT CV (de zwemmers die niet naar Hasselt gaan)

Afgevaardigde : Wil je helpen als afgevaardigde, vul de doodle in.

Officials : Wil je helpen als official, vul de doodle in.

Voorprogramma : voormiddag

Voorprogramma : namiddag

Meld je nu aan

Door: Frank Rimanque on 13 februari 2020

vrijdag mei 1, 2020 16:00 aan 22:00
zaterdag mei 2, 2020 07:00
zondag mei 3, 2020 07:00
 

Deadline voor inschrijven: 1 april 2020

Om de verwerkingen van de inschrijvingen gemakkelijker te maken, graag na de achternaam de afkorting van de groep waartoe de zwemmer behoort vermelden: K1/K2/K3/M1/M2/B1/B2/TDT



Deze wedstrijd is voor:
Kern 1+2+3
Miniemen 1+2
Benjamins 1+2

Overnachting en begeleiding buiten het zwembad, alsook alle maaltijden, vallen onder de verantwoordelijkheid van de ouders. Indien een zwemmer niet alle dagen kan deelnemen, gelieve dit dan te melden aan de trainer.

Afgevaardigde:
Wil je helpen als afgevaardigde, vul dan de doodle in.
Officials: 
Wil je helpen als afgevaardigde, vul dan de doodle in

Voorprogramma (met alle info – adres zwembad, uur inzwemmen,…)
Inschrijvingen/naam
Inschrijvingen/nummer
Wedstrijdprogramma
Wedstrijduitslag

Meld je nu aan

Door: Katleen Lodewyckx on 28 december 2019